roosades toonides lillekimp südamega Rikets lillekulleriga

Kui lilled, siis Rikets!

Kaupluste piirkonnas ja lähiümbruses alates 55€ sihtkohapõhiselt tellimuse kohaletoimetamine TASUTA!
Kaupluste piirkonnas tehtud tellimused E-R kella 15:00-ni, L-P kella 13:00-ni täidame päeva jooksul. Teistes piirkondades viime tellimused kohale E-R-ni.

Kui lilled, siis Rikets!

Kaupluste piirkonnas ja lähiümbruses alates 55€ sihtkohapõhiselt tellimuse kohaletoimetamine TASUTA!
Kaupluste piirkonnas tehtud tellimused E-R kella 15:00-ni, L-P kella 13:00-ni täidame päeva jooksul. Teistes piirkondades viime tellimused kohale E-R-ni.

Kui lilled, siis Rikets!

Rikets lilled pakub nii kodumaist kui ka tunnustatud lillekasvatajate mitmekesist valikut. Tipptasemel floristid annavad professionaalset nõu ja valmistavad kauneid ning kaasaegseid lilleseadeid igaks sündmuseks. Lilled kasvatame suuresti Riketsi aiandis ning saadame lillekulleriga üle Eesti.

– Lilled Eesti oma aiandist

– Rohkem kui 20 kauplust üle Eesti

Nõuanded

Millised lilled valida pulmalilleks? Lilled ja luuletused? Mida teha, et lilled kaua püsiks? Loe kasulikke artikleid, mis on kirjutatud kogenud Rikets lilled floristide poolt.

Liitu meie uudiskirjaga ja saad TASUTA e-raamatu!

  • E-raamat: “Toalilled, nende hooldamine ja ümberistutamine”.
  • Aeg-ajalt saadame Teile ka häid pakkumisi (eriti enne tähtpäevi).
  • Me ei saada uudiskirja väga tihti ja proovime olla võimalikult kasulikud!

Toalilled, nende hooldamine ja ümberistustmine.
Rikets lilled lillepoed

Riketsi lilled lillepoed asuvad üle kogu Eesti. Tänaseks on Riketsil üle 20 lillekaupluse Tallinnas, Tartus, Viljandis, Rakveres, Audrus ja Jõhvis. Viimati avasime lillekauplused Viljandi Centrumi, Kristiine ja Mustamäe keskuses.

Lillekuller Rikets lilled

Lillekullerid kogu Eestis! Omame pikka kogemust lillede tarnimisel ja tellimuste täitmisel. Meie suur lillepoodide võrk võimaldab kindlat ning usaldusväärset tellimuste täitmist. Toome lilled kulleriga kiirelt ja üle Eesti!

Lilled ärikliendile

Lilled ärikliendile: valmistame lilleseadeid, dekoratsioone ja lavakaunistusi konverentsidele, seminaridele, üritustele ja kohtumistele. Rikets lilled kogenud floristid sisustavad sinu kontori hooajaliste lillesortidega, annavad nõu paigutuse, lillede, värvi ja hooldamise osas.

Lilled floristid

Tipptasemel floristid annavad professionaalset nõu ja valmistavad kauneid ning kaasaegseid lilleseadeid igaks sündmuseks. Samuti on võimalik tellida lilled kontorisse, floraalset sisekujundust, sisehaljastust ning vajadusel ka taimede hilisemat hooldust.

Saada lilled kulleriga!

Hooajalised lilled, suuresti meie oma aiandist, põimitud kimpu floristide poolt ja saadetud Eesti parima lillekulleriga.

Lilled ja kimbud on alati suurepärane kingiidee, millega oma kallimaid meeles pidada. Otsid sünnipäeva kimpu või soovid oma kallimat kontoris üllatada – Riketsi lillekuller aitab! Meie lillede valik on värske, hooajaline ja trendikas – olenemata tähtpäevast, tellides lilled kulleriga, üllatame sind kindlasti! Vali lillede kõrvale kas maiustused, või meelepärane jook ja kirjuta kaardile õnnitlus. Saada lilled kulleriga juba täna ja üllata oma sõbrannat, perekonnaliiget või kallimat.

Lilled tähtpäevade puhul

Rikets lilled on parim valik tähtpäevade ajal lillede tellimiseks.

Olgu need lilled sünnipäevaks, või on lähenemas valentinipäev, naistepäev – oleme alati valmis sind üllatama erikollektsioonidega. Meie valikus on tulbikimbud, punase roosiga kimbud, valge roosiga kimbud ja eriti eksklusiivsed kimbud. Tutvu kõikide lillekimpudega siin. Iga lillekimp on floristide poolt välja mõeldud ja kokku pandud selleks, et anda edasi õige sõnum. Kurbade sõnumite puhul valmistame etteteatamisajaga matuselilled, pulmapäevaks vali pruudikimp, valmistame ka erilised kimbud lapse sünni puhul.

Usaldusmärgisega e-pood

Lillede saatmisel on Riketsil kogemust juba üle 26 aasta. Lisaks pikale kogemusele on meie e-pood esimene lillede e-pood Eestis, millele väljastati E-kaubanduse Liidu poolt usaldusmärgis. Lillede tellimine on lihtne – tutvu lillekulleri tingimustega, vali lilled välja ja maksa pangalingiga! Jälgi Rikets lilled kanaleid Facebookis ja Instagramis. Jagame head nõu, kuidas lillede eest hoolitseda ja oled kursis meie parimate pakkumistega, aastaringselt.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Lisa kingitus või kaart
0