Orders above 45€ will be shipped free depending on location!

Kinkekorv Kalanhoe, koduse mee, Põhjala talu tee ja Kalevi kommidega

57.40

“Kalanhoe on väga vastupidav potilill, mis sobib igaühele! Kasta tuleks teda kevadest sügiseni korrapäraselt, lastes mullapallil veidi enne läbi kuivada.

Kalanhoe ei kannata aga ülekastmist. Väetada tasub harva, eelistab kaktuse väetist. Kalanhoe eelistab toatemperatuuri 15-21°C, kuid lepib ka veidi soojema ja veidi jahedamaga. Kalanhoe eelistaks poolvarjulist kasvukohta, kuid talvisel perioodil soovitame anda taimele lisavalgust, muidu venib ta välja.

Kinkekorvi kuuluvad ka Põhjala teetalu vürtsikas tee, Kalevi kommivabriku trühvlid ning Raplamaa kohaliku mesiniku Peetri mesi. Ideaalne lillekorv, millega oma lähedasi kevadel üllatada!”

 

Saadaval ainult Tallinnas ja selle lähiümbruses.

 


 

Meie floristide jaoks on iga kimp ja klient eriline ning ainulaadne. Kuna tegemist on käsitööga, siis palume mõista, et vahel peame arvestama looduse poolt pakutava lillevaliku eripäradega ning võime vajadusel mõne lille asendada lähtuvalt poes olevast valikust. Kindlasti ei unusta me seejuures kimbu üldmuljet ning värvitoone. Soovime omalt poolt teile pakkuda vaid parimat!

Quantity
SKU: M234 Category: