Kaupluste piirkonnas tehtud tellimused E-R kella 15:00-ni, L-P kella 13:00-ni täidame päeva jooksul. Teistes piirkondades viime tellimused kohale E-R-ni.

  • Ostukorv on tühi.
Äriklient

Kauasäilivad lilled “Metsik”

59.90

Tantsisklevad haldjad, kerge udu, samblavahune puudevilu ja läbikumav päike – olete jõudnud muinasjutumetsa!

Siin kohtuvad omavahel kaunis punane ja tasakaalukas roheline. Julgus ja imetlus on märksõnad, mida võiks selle seade saatja saajale mõeldes silmas pidada. Vahel polegi õnneks vaja rohkemat, kui üht rännakut muinasjutumetsa.

 

 

Kauasäilivad lilled on 100% naturaalsed ja looduslikud. Kui neid lilli õigesti hoida, säilivad nad kuni aasta. Oma stabiilse oleku saavutavad kauasäilivad lilled spetsiaalse tehnoloogia abil, mille vältel eemaldatakse neist loomulik niiskus ja asendatakse see glütseriiniga. Lilli töödeldakse vaid taimsete ja biolagunevate vedelikega, mürgiseid koostisosi ei kasutata. Kauasäilivate lillede säilitamiseks ei tohi neid kasta! Vältima peaks otsest päikesevalgust, hoidma lilli vaid siseruumides ning mitte neid katsuma!

 

Toode on ettetellimisega 3 päeva!


 

Sobiva karbi puudumisel asendab meie florist karbi teise samaväärse karbiga. Värv võib varieeruda. Toode on saadaval vaid Riketsi lillepoodides ja nende lähiümbruses.

Kogus