Kaupluste piirkonnas tehtud tellimused E-R kella 15:00-ni, L-P kella 13:00-ni täidame päeva jooksul. Teistes piirkondades viime tellimused kohale E-R-ni.

Lilleseade “Sügavpunane kaunitar”

22.00

Komplekti kuulub: hortensia ja tsinkpott

 

Hortensia on keskmisest nõudlikum toataim. Kasvukeskkonnana eelistab valgusrikast keskkonda, kuid ei talu otesest päikest. Hortensia eelistab veebruarist oktoobrini 18-20°C temperatuuri, talvel aga mitte rohkem kui 10°C. Talvituma peaks viima hortensia siis, kui tema lehed on langenud ning ruum peaks olema pime ja kuiv, kus temperatuur kuni 5°C. Hortensiad ei talu tuuletõmbust, suvel armastavad nad olla aga õues. Kasvuperioodil tuleb hortensiaid kasta rikkalikult pehme veega. Hortensiad ei talu läbikuivamist! Talvisel perioodil tuleks kasta paar korda kuus, jälgides reeglit, et mullepall ei tohi ära kuivada. Väetada tasuks kasvuperioodil iga kahe nädala tagant. Eelistab kas spetsiaalset hortensiaväetist, või rododendroniväetist. Ümber tasuks istutada peale õitsemist. Taime puhkeperioodi lõppedes (jaanuar-veebruar) tuleks tuua hortensia valguse kätte ning ka siis võib veel neid ümber istutada.

Saadaval ainult Tallinnas ja Harjumaal!

 

Sobiva tsinkpoti puudumisel asendab meie florist ümbrise teise samaväärse potiga. Värv võib varieeruda.

 


 

Meie floristide jaoks on iga kimp ja klient eriline ning ainulaadne. Kuna tegemist on käsitööga, siis palume mõista, et vahel peame arvestama looduse poolt pakutava lillevaliku eripäradega ning võime vajadusel mõne lille asendada lähtuvalt poes olevast valikust. Kindlasti ei unusta me seejuures kimbu üldmuljet ning värvitoone. Soovime omalt poolt teile pakkuda vaid parimat!

Laos

Kogus
Tootekood: M440 Kategooriad: , , ,