+372 6 737 070 / riketslilled@rikets.ee

Tellimusi võtame vastu: 

E-R 09:00-16:00
L-P 10:00-13:30

Väljaspool neid kellaaegu vastu võetud tellimused
lähevad töösse järgmisel päeval.

Tellimusi täidame:

E-R 09:00-19:00
L-P 09:00-17:00.

Kulleri hinnad:

Tallinn: 4.90€
Harjumaa: 8.50€
Tartu/Pärnu: 6.60€
Viljandi/Rakvere/Haapsalu/Jõhvi: 6.60€
Muu Eesti/linnade lähiümbrus: 13.40€
Tulen lillepoodi järele: 0.00€

* nädalavahetusel kehtib lisatasu määraga 1,6€

“Muu Eesti” kulleripiirkonna nädalavahetuse tellimuste
täitmist ei saa 100% garanteerida. Küsi infot!

Tähtpäevad:

Meenutame, et suurematel tähtpäevadel (sõbra-, naiste- ja emadepäev) kiir- ja kellaajalisi kullertellimusi  ei täideta, kõik tellimused täidetakse jooksvalt päeva jooksul.

Tellimusi ei täideta riiklikel pühadel!

NB! Saajaga võetakse eelnevalt telefoni teel ühendust!

ÜLDINE

1.1. Tingimused kehtivad www.rikets.ee (E-pood) omaniku Rikets Hulgi OÜ

(Kaupmees), Killustiku 8, Lagedi 75303, Tallinn, Eesti, registrikood 11221230 , käibemaksukohuslase kood EE101268495, riketslilled@rikets.ee, ja ostu sooritanud isiku (Klient) vahel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

1.3. Kaupmees võib muuta E-poe üldtingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muutustest teavitatakse E-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

HIND

2.1. Esitatud hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

2.2. Toodete hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisi käsitlemistasu. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse ostukorvis.

2.3. Sooduskoodi olemasolul arvutatakse toote allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.

TELLIMUSE KOOSTAMINE

3.1.Tellimust saab alustada lillede või kimbu valimisega. Valitud lilled saate lisada ostukorvi vajutades nupule “Lisa korvi”.

3.2. Kui soovite koos lilledega saata tervitusi, õnnitlusi või muid soove, siis valige sobiv kaart ning sellel klõpsates avaneb lehekülg kaardi ja tekstikastiga, kuhu saab sisestada soovitud read. Rikets ei lisa saadetisele omalt poolt infot Saatja kohta – s.t kaarditekst on ainus info, mis jõuab Saajani.

3.3. Kui olete kõik meelepärase ostukorvi lisanud (vastavale nupule vajutades), siis jätkub tellimuse vormistamine ostukorvi leheküljel, kuhu jõuate klõpsates nupul „Ostukorv“.

3.4. Ostukorvi leheküljel kuvatakse Teie koostatud tellimuse read. Tellimuse real näidatakse toote nimetust, hinda, kogust ja tellimusrea kogu summat.Soovitud kauba kogust saate muuta vastava kauba real lahtris “Kogus”.

3.5. Tellimuse maksmise lehel tuleb täita kõik tärniga väljad ja valida sobiv tarne- ning makseviis.

3.6. Kaupmehe transpordi tingimustega saate tutvuda leheküljel „Tellimine“.

3.7. Kaupmehe pakutud tooted on valmistatud loominguliselt, seega kaupmees ei saa tagada, et tellitud toote välisilme on täpselt samane pildil esitatuga. Pildid Kaupmehe poolt pakutavatest toodetest on illustratiivsed.

3.8. Kaupmehel on õigus tellimuse täitmisel tellitud värvi lillede puudumise korral kasutada muud lillede värvi. Kaupmehel on kohustus tagada, et lille värvi muutmine ei vähenda tellimuse rahalist väärtust.

TASUMINE

4.1. Panga internetikeskkonnas saate tellimuse eest tasuda pangalingiga või krediitkaardi numbriga tehtud tellimuse eest. Pärast tasumist vajutage kindlasti nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”! Kui peale nupu vajutust jõuate tagasi Riketsi internetipoodi, on tellimuse edastamine õnnestunud.

4.2. Pärast ostu sooritamist ja tellimuse eest tasumist saadame e-kirjaga teate tellimuse kättesaamisest. Kui Te e-posti teel teadet ei saa, helistage lisainfo saamiseks telefonil 6 737 070.

4.3. Kui nupule vajutuse järel jookseb interneti brauser kokku või tekib muid komplikatsioone, palume Riketsiga ühendust võtta  6 737 070 või riketslilled@rikets.ee ja üle täpsustada, kas tellimus on Kaupmeheni jõudnud. Peale pangas tasumist jõuab Riketsi internetipoe administraatorini vastav info ning Teie tellimusega hakatakse tegelema.

TELLIMUSE TÄITMINE

5.1. Meenutame, et suurematel tähtpäevadel (sõbra-, naiste- ja emadepäev) kiir- ja kellaajalisi kullertellimusi ei täideta, kõik tellimused täidetakse jooksvalt päeva jooksul.

5.2. Tellimusi ei täideta riiklikel pühadel!

5.3. Lilled on hooajaline toode ja kõiki lilli/värvitoone ei pruugi alati kõigis kauplustes saada olla, mistõttu jätab Rikets endale õiguse vajadusel ja summa piires materjale asendada. Suuremate asenduste korral võtame Saatjaga telefoni või e-maili teel ühendust, et asendus kokku leppida.

5.4. Saajaga võetakse ALATI eelnevalt telefoni teel ühendust, et kokku leppida kõigile osapooltele sobiv saadetise üleandmise aeg ja koht.

5.5. Kui meil ei õnnestu Saajaga ühendust võtta, võtame Saatjaga e-maili või telefoni teel ühendust.

5.6. Saadetise annab üle kullerteenuse pakkuja, mitte florist.

5.7. Tellimuse tühistamise soovi korral palume seda teha 1 tööpäev enne tellimuse täitmise kuupäeva või eraldi kokkuleppel meie klienditeenindusega (riketslilled@rikets.ee või telefonil 6 737 070)

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

6.1. Kliendi tellitud kauba puudumisel ja asenduskauba mittesobivuse korral tühistab Kaupmees tellimuse. Tellimust võib tühistada nii osaliselt, kui täielikult. Tühistatud tellimusest informeeritakse koheselt klienti. Osalise tühistamise korral võib Kaupmees küsida Kliendi soove ülejäänud tellimusega ümber käimiseks – kas lähetada või samuti tühistada.

6.2. Tellimuse tühistamisel tagastatakse kliendile tasutud summa niipea, kui võimalik, ent mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul.

6.3. Kaupmehel on õigus vajadusel tellimusest loobuda tagastades ostjale kogu tasutud summa.

TOODETE TAGASTAMINE

7.1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastatavate toodete alla kuuluvad joogid, maiustused ja kaardid. Lilled kuuluvad kiiresti rikneva kauba hulka ning nende tagastamise võimalus puudub.

7.2. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile riketslilled@rikets.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

7.3. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

7.4. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

8.1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

8.2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile riketslilled@rikets.ee või helistada telefonil: +372 6 737 07.

8.3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

8.4. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

9.1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

9.2. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

MUUD TINGIMUSED

10.1. E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.

10.2. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Kaupmehel puudub ligipääs kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.

10.3. Kliendi ja Kaupmehe vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kaupmees vastab Kliendi kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Kui Klient ja Kaupmees ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

10.4. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

10.5. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest.