Kingiideed

Soovite saata õnnitluseks lilli, aga midagi oleks justkui veel juurde vaja? Pole hullu, meie aitame! Oleme käed löönud mitmete Eesti ettevõtetega, kes pakuvad meie e-poele lisandväärtust oma toodete näol. Nii võitegi meie valikust leida käsitöökaarte, Peenjoogivabrik Nudist käsitööjooke, JOIK Organic ning kodu-spa mõnusaid tooteid hingele ja koju ning ei saa ka üle ega ümber meie enda, üle 200 aastase ajalooga kodumaisest kommivabrikust – Kalevist.

Peenjoogivabrik Nudist on uue ajastu käsitööjoogivabrik, mis asub Telliskivi Loomelinnakus.

“Meie vabrikusse tulevad sisse igasugu värsked koostisosad, jookide tootmisel koonerdame suhkruga ja ei lisa kontsentraate – tulemusena väljuvad mõnusalt kuivad siidrid ning põhjamaised vahuveinid. Meie eesmärk on alustada ja juhtida puuviljavahuveinide uut ajastut. Me ei järgi traditsioone ning kasutame vahuveinide tooraineks kõike muud kui viinamarju.”

Lisage lillekimbule Nudisti Rabarbra, Принцесса või Diana.

JOIK Organic sari tähistab JOIK’i jaoks uut ajajärku, mil märksõnadeks on sesisest veelgi tõhusamad tooted, kõrgendatud tähelepanu keskkonnasõbralikele pakenditele ning uus värske disain. JOIK Organic on Eestis valmiv kosmeetikasari, mis põimib endas puhta looduse parimad aktiivained tänapäevaste teadmistega.

JOIK Home & Spa on tootesari, mis vähemalt 97% ulatuses on looduslikku päritolu. Sarja iseloomustavad lummavad lõhnad ja võluvad värvid, mis on loodud kaunistama igat interjööri.

Tutvuge JOIK lõhnaküünalde kevadkollektsiooniga, romantiliste lõhnade küünlatrioga või valige juba valmis kinkekomplekt JOIK toodetega.

Kalevi kommivabriku esimene eelkäija alustas oma tegevust juba 1806. Igaüks meist on kuulnud Mesikäpast, Maiasmokast, Komeedist ja Tõmmust. Kalevi klassikalised trühvlid ja Maiuspala pralineekompvekid leiate ka meie e-poest.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Lisa kingitus või kaart
0