Lihtsad viisid, kuidas jõulud koju tuua

Jõulud on peagi käes! Argipäevade siginas-saginas unustame me tihtilugu olla hetkes ning nautida detsembri kaamost.

Selleks, et saavutada kodudes jõulumeeleolu ei ole vaja üldse palju. Retsept on imelihtne – palju küünlaid, sekka törtsu looduse poolt pakutavat ning maitse järgi tulukesi. Ära ei saa unustada ka võimalusul kaminaid, sooja teed või kakaod,

Toome teieni mõned soovitused, kuidas kodusid hubasemaks, erilisemaks ja õdusamaks muuta ning pühadeootusest eriti rõõmu tunda!

Pange jõulupärjad uksele

Kodu algab juba väilsuksest. Meisterdage kodu väliuksele (ja miks mitte ka siseustele, akendele jne) looduse poolt pakutavast materjalist imeline jõulupärg. Pärja meisterdamine on imelihtne ning seda saab teha mõnusa tegevusena kasvõi kogu perega. Vaja läheb vaid oksi – männi, kuuse, kadaka, mustika vms, pärjaalust ning traati. Kaunistada saab igaüks meelepäraste vahenditega. Teretulnud on käbid, marjad, jõulukuulid, dekoratiivlinnud ning -loomad – kõik mis te kätte saate ja mis meeldib. Jõulupärja valmistamisest lugege lähemalt SIIT.

Küünlad – valgus teie elamises

Mida rohkem küünlaid, seda uhkem. Küünlad köögis muudavad iga söögikorra õdusaks, küünlad elutoas aga loovad jõulusoojust. Tulest kaminas me ei hakka rääkimagi. Kamina ees saab koos perega teha nii palju ühistegevusi – lugemine, kodutööd, lauamängude mängimine, jõulukaartide meisterdamine, filmide vaatamine või miks mitte ka lihtsalt olelemine. Küünlaleek aitab lõõgastuda ning toob teid hetke, mida nautida.

Võtke kasutusele jõuluvärvid

Punane, roheline ja valge on aegumatud jõuluvärvid ning puhas klassika. Kes armastab sära, siis hõbe, kuld, pronks ja vask on ideaalsed, millega oma kodusid ehtida.

Kuulake jõulumuusikat

Kodus olles lülitage sisse raadio, pange mängima mõni hea CD-plaat või laulge kõva häälega kogu perega! Aisakellasid meenutavaid hääli saate meeleolu loomiseks ka kellukeste uste külge sidumisega. Tihtilugu tulevad erinevad jõulukontserdid või -muusika televisioonist, seega tasub silm peale heita ka telekavale.

Frank Sinatra, Louis Armstrong ja Michael Bublé on terve aasta juba oodanud!

Kvaliteetaeg pere ja lähedastega

Iga koosveedetud aeg on kvaliteetaeg. Selle aja sees saab luua nii palju uusi mälestusi, traditsioone ja üllatusi. Tehke ühiseid filmiõhtuid, kokake üheskoos mõnus õhtusöök, soetage kõigile ühesugused pidžaamad ja tehke ühes päkapikemütsides perepilte, meisterdage käsitöökaarte vanavanematele ja tuttavatele – tegevuste nimekiri on suur ja lai. Vahel peitub ilu lihtsates asjades. Üheskoos aega veetes ja koos tegutsedes naudite üksteist, mõnusat jõuluaega ning traditsioone. Lugege ka meie poolt koostatud jõulunimekirja, mida perega ühes ette võtta SIIT.

Veetke aega värskes õhus! Teetops kätte ja minge jalutama, isegi kui on külm.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Lisa kingitus või kaart
0