Kaupluste piirkonnas tehtud tellimused E-R kella 15:00-ni, L-P kella 13:00-ni täidame päeva jooksul. Teistes piirkondades viime tellimused kohale E-R-ni.

  • Ostukorv on tühi.
Äriklient

Vanavanemate päev

“Vanavanemad on natuke vanemate eest, veidike õpetajad ja törtsu ka parimad sõbrad!”

Vaadates kalendrisse, jääb meile sel pühapäeval silma üks vahvamast vahvam tähtpäev – vanavanemate päev!
Täpselt nagu igal emadepäeval peame meeles oma armsaid isasid ja isadepäeval oma mõnusaid isasid, siis septembrikuu teisel pühapäeval seame sammud vanavanemate juurde. Kui tavaliselt teevad nemad meile pannkooke, siis sel päeval viime meie neile.

Vanavanemate päeva eesmärgiks on tänada ning avaldada austust vanavanematele laste ja lastelaste kasvatamise, jagatud hoole ning armastuse eest. 

Enamik vanavanemaid tulevad hea meelega kaasa kõigi tegevustega, peaasi, et teete seda koos – nad soovivad just teiega aega veeta. Paluge neil näidata oma lemmikhobi, või minge koos loodusesse. Vaadake koos mõnd toredat filmi, või jalutage mööda linna kohvikusse. Polegi tähtis mida te teete, vaid see peäv on loodud teile ja teie vanavanematele.

Kui saad, võta vanaema ja vanaisaga midagi vahvat ette. Looge uusi mälestusi, tehke koos pilti. Vanaemad-vanaisad on asendamatud!

Pea oma vanavanemaid meeles ja saatke neile üllatuseks lillekimp!

Kasutage sooduskupongi 13september ning saage lillekimpudelt -10%!

Tutvuge valikuga siin.