naistepäeva populaarsed lilled

Populaarsed lilled naistepäevaks!

Naistepäeva ajal täituvad kõik lillepoed imeliste lillede ja suurepärase valikuga. Iga lill kõneleb oma salakeelt ning värv võib väljendada erinevaid tundeid. Kuid mida võtta ja mida jätta, sest lillevalik on suur. Toome teieni populaarsemad lilled, mida naistepäeval oma abikaasale, elukaaslasele, õele, emale, tütrele, kolleegile või sõbrannale kinkida. Soovid neid sel aastal tööl olles üllatada? Saada lilled lillekulleriga!

Sel aastal on moes on pastelsed-heledad toonid, õhulisus ja õrnus ning populaarseimad lilled tulbid või roosid.

Roos sümboliseerib armastust, ilu, lootust, naiselikkust ning tundeid.

Punased roosid on levinud valik, sest tähendavad loomulikult armastust ning on tuntud kui romantika, armastuse, julguse ja kirglikkuse sümbol. Valged roosid sümboliseerivad täiuslikkust, ausust ning vaikust, saladusi ja lootusi. Roosad roosid oma erinevate varjunditega sümboliseerivad pehmust ja tänulikkust. Kollane roos kannab endas sõnumit sõprusest, ustavusest ja vabadusest. Kreemikad roosid sümboliseerivad lugupidamist, tänulikkust ja sümpaatiat.

Tulp kannab endas sõnumit graatsilisusest ja elegantsusest. Ühtlasi väljendab tulp armastust ja tunnustust. Ning on vaasis lihtsalt äraütlemata ilus kevadlill!

Preeriakell on tänulikkuse ja tunnustuse sümbol. Lisaks püsivad preeriakellad vaasis vankumatult nädalaid!

Inkaliiliad sümboliseerivad kiindumust, pühendumust ja sõprust. Need lilled on kerged, õrnad, kuid samas piisab väikesest kimbust, et täita vaas imeliste õite ja tuba magusa lõhnaga.

Nelgid on aga vastupidiselt “vanale halvale mainele” teinud tänapäeval kannapöörde. Nelke tunnustatakse ja imetletakse üha rohkem! Teadupärast sümboliseerivad nelgid puhtust, uhkust, süütust ja imetlust. Nad on haprad ja imelised!

Gerberad on aga päikesepaiste omaette! Nad tähistavad rõõmsameelsust, vabadust ning sõprust. Piisab vaid ühest õiest, et päev oleks taas ilus!

Üha enam koguvad populaarsust ka kimbud, kus sees on rohkelt rohelist – pistaatsialehti, eukalüpti ja vahalille. Need annavad magusale lillelõhnale juurde veidi saladuslikku, metsikumat hõngu.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Lisa kingitus või kaart
0