Kaupluste piirkonnas tehtud tellimused E-R kella 15:00-ni, L-P kella 13:00-ni täidame päeva jooksul. Teistes piirkondades viime tellimused kohale E-R-ni.

  • Ostukorv on tühi.
Äriklient
mida kinkida lapse sünni puhul

Mida kinkida lapse sünni puhul?

Lapse sünd on tõenäoliselt vanematele nende elu kõige ilusam ja meeldejäävam päev. Tähistagem seda üheskoos!

Meie uus kollektsioon kõneleb päikese, helguse ja õnne ühist keelt ning kannab edasi rõõmusõnumit uue ilmakodaniku saabumisest.

Tort on alati klassikaline kingitus, mida rõõmsate uudiste puhul külakostiks viia. Uuele ilmakodanikule võiks pakkuda aga mähkmetorti. Oleme loonud erinevaid mähkmetorte nii preilidele, tulevastele merekarudele kui ka rahulikemates toonides pisikestele.

Samuti leiate meie valikust lapse sünni puhul lillekarbid, mis jäävad teie kodudesse aastateks. Tegemist on kauasäilivate lilledega, mis on 100% naturaalsed ja looduslikud. Kui neid lilli õigesti hoida, säilivad nad aastaid. Oma stabiilse oleku saavutavad kauasäilivad lilled spetsiaalse tehnoloogia abil, mille vältel eemaldatakse neist loomulik niiskus ja asendatakse see glütseriiniga. Lilli töödeldakse vaid taimsete ja biolagunevate vedelikega, mürgiseid koostisosi ei kasutata.

Ema lapse kimp tüdrukule

Saada emale ja lapsele tervitusi ühendatud lillekimbuga. Suurem ja väiksem kimp on omavahel kauni paelaga ühendatud, sümboliseerides nii igavest sidet ema ja lapse vahel.

Tutvu Riketsi uue kollektsiooniga siin!