Mida kinkida lapse sünni puhul?

“Iga laps alustab maailma uuesti!” – Henry David Thoreau

 

Lapse sünd on tõenäoliselt emale tema elu kõige ilusam ja meeldejäävam päev. Muudame selle veelgi imelisemaks kauni lillekimbu või -seadega!

Rikets lillede uus, laste sünni puhul loodud kollektsioon kõneleb päikese, helguse ja õnne ühist keelt ning kannab edasi rõõmusõnumit uue ilmakodaniku saabumisest.

Beebiga esmakordselt kohtuma minnes on heaks tavaks viia ühes endaga ka kingitus. Tänapäeval on selleks loodud sadu erinevaid mõtteid ja ideid ning üha enam populaarsust kogub ka üllatuslillede või vahva mähkmetordi saatmine kulleriga. Kuidas siis valida see õige, mis sümboliseeriks ka uue elu algust?

Alati heaks kingituseks on mähkmetort. See on ühest küljest praktiline, kuid teisalt ka ilus. Esimeste eluaastate jooksul läheb ikka mähkmeid beebil tarvis, niisiis ei jää ka kink lihtsalt seisma. Oleme loonud erinevaid mähkmetorte nii preilidele, tulevastele merekarudele kui ka rahulikemates toonides pisikestele. 

Samuti leiate Riketsi valikust lapse sünni puhul erinevad lillekarbid, mis jäävad teie kodudesse aastateks. Tegemist on kauasäilivate lilledega, mis on 100% naturaalsed ja looduslikud. Kui neid lilli õigesti hoida, säilivad nad aastaid. Oma stabiilse oleku saavutavad kauasäilivad lilled spetsiaalse tehnoloogia abil, mille vältel eemaldatakse neist loomulik niiskus ja asendatakse see glütseriiniga. Lilli töödeldakse vaid taimsete ja biolagunevate vedelikega, mürgiseid koostisosi ei kasutata.

Valida saate näiteks spetsiaalselt helesinistes toonides mõmmiga lillekarbi või heleroosades toonides mõmmiga lillekarbi vahel.

Ema ja lapse omavaheline tugev side on tugev alates esimestest hetkedest. See side jääb neid ühendama elu lEma lapse kimp tüdrukuleõpuni. Oleme loonud seda tugevat sidet sümboliseerivad ühendatud lillekimbud. Suurem ja väiksem kimp on omavahel kauni paelaga seotud vastavalt valitud toonile kas helesinine või roosa.

Tutvu Riketsi uue kollektsiooniga siin!

 

 

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostmist
0