Naistepäeva kollektsioon 2020

2020 aasta toob endaga lillemaailmas kaasa pastelsemad toonid, neutraalsemad värvid, sageli vaevu hoomatavad värvierinevused, õhkõrnuse, kohati hapruse ja viivu kerguse. Mida aeg edasi, seda enam hindame ka looduslikkust ja maisemaid toone oma lillekimpudes. Rikets Lillede naistepäeva kollektsioon on niisama lummav, kui ka hell ja nii malbe. Omale õiget lillekimpu meie e-poes valides võite kohata habrast halli, naiselikku roosat, müstilist lillat, rahulikku valget, metsahõnguga rohelist, kevadist kollast aga ka sügavat punast tooni. Toome teieni mõned meie naistepäeva kollektsioonis saadavad lillekimbud.

Samblaroheline, uduhall, kreemine roosa ja murtud valge – need on toonid, mis loovad koos eksisteerides värskust, õhku ja meelerahu. Vali meie naistepäeva kollektsioonist lillekimp “Tuule puudutus”, kui soovite lillekeeles väljendada armastust, tuleviku salapära ja hetkeolemise võlu. See on kerge kui tuul, helge kui esimene arm, õrn justkui imeline lootus ja ootus.

Vanalilla, kreemikas-valge, lavendel – toonid, mis rõhutavad mahedust, haprust, ja kargust. Lillekimp “Hõbevahune meri” räägib loo rahust ja vaikusest. Kirsiks tordil on rohelised lehed, mis toovad meelde suvesoojad vihmasabinad ja metsalõhna. Hõbevahuses meres on peidus müstikat, mida on raske sõnadesse panna. See lillekimp kõneleb lillekeeles loo harmooniast, mida on raske sõnades mõista.

Naiselik roosa ja õrn roheline mõjuvad kahtlemata koos imeliselt. Lillekimbus “Liblikad kõhus” on kokku põimitud karge lõhnaga eukalüpt ja magusa lõhnaga liiliad. Lilled kallimale ei tähenda ainult värve ja ilu – lillelõhn on see, mis seob selle tervikuks. Et liblikad oleks kõhus ka peale mööduvaid aastaid!

Sügav punane, samblaroheline, hall ja karge valge – need on toonid mis paratamatult maalivad silme ette pildi võlumaast, kus on vaiksed metsarajad, läbikumav udu, tantsisklevad haldjad, metsalilled ja õrn tuuleiil põski paitamas. Lillekimp “Metsik ilu” on kaunilt karge, punapõskne, haprusest pakatav ning sobib kinkimises kõigile, kes armastavad kirglikult ja julgevad unistada.

Müstiline lilla, kirglik roosa ja karge rohekas hall – toonid, mis räägivad lillekimbus “Samblavahune unistus” muinasloo, kus kohtuvad üheti vaikus ja teisalt miljon sõna. See on kimp, kus õrnroheline samblavaht kesk kimpu loob saladuseloori tundeküllaste õite vahele. Väikesed roosiõied mõjuvad värskendavalt, justkui kastepiisad hommikusel karjamaal. Lillad gerberad seevastu toovad sära ja värskust.

Tuline punane – värv, mis sümboliseerib kirge ja armastust ning mille sõnum ilma sõnadeta on klaarimast klaarim. Vahel polgi vaja liiati palju selleks, et oma tundeid väljendada. Tulbikimp 30st punasest tulbist teeb seda ise ja teie eest. Selles kimbus on peidetud sügavust, kirge, aga eelkõige armastuse salakeelt. Oleme loonud samast kimbust ka kinkekomplekti “Lummavalt kaunis”, kuhu juurde kuulub lisaks vahuvein Martini Asti ning karp Raffaello komme.

Õrnroosa, tulipuna ja karge eukalüpt – toonid, mis sammuvad oma rada käsikäes. Tulbikimbus “Magus musi” kohtuvad värvid on eriti haprad ja naiselikud. Tulemuseks on lillekimp, mis kosutab nii hinge kui meeli.

Mahe roosa, müstiline lilla, samblaroheline – värvid, mis on koos harmooniate harmoonias! Kaunis tulbikimp “Kerge unistus” on ühtaegu nii tütarlapselikult malbe kui naiselikult julge. Veidike lustakas, kuid samas õrn. Heledad roosad toonid sobivad naistepäevaks ideaalselt. Ka sellele kimbule oleme loonud ümber ka kinkekomplekti, kuhu lisasime imemaitsvad Geisha šokolaadikommid ning Eestis valmistatud, JOIKi sojavahast romantiliste küünalde komplekti. Mis saaks olla parem, kui oma kallimat sel naistepäeval sellise komplektiga üllatada?

Kevadine kollane, karge lilla, sügav punane – need on esimesed värvid, mis meie kohati sombuses talves hakkavad kevadet kuulutama. Hetk, mil elu hakkab taas tärkama ja värvikirev suvi end meelde tuletama. Purpur ja violetne värv mõjuvad müstliselt ja on teada kui sügavate tunnete värv. Punane värv väjendab end paremini kui tuhat sõna. Kollast seostatakse päikese, soojuse ja õnnega. Koos mõjuvad nad kahtlemata magusalt! Leia nende värvide salakeel meie tulbikimbust “Lillemuinasjutt”.

Ja viimaks – tulbikimp “Kõige kallimale” – kimp, kus kergelt punased, kevadiselt kollaka varjundiga tulbid pakuvad hinge- ja meelekosutust igasse päeva. Vahel ütleb pilt rohkem, kui tuhat sõna ja neile, kes seda usuvad ongi just see tulbikimp loodud. Lillede salakeeles väljendavad just tulbid igavest armastust ja lummust!

Meie floristide jaoks on iga kimp ja klient eriline ning ainulaadne. Loome igat kimpu kokku põimides justkui uue muinasloo, mille saatja lillede abil saajale saadab. Lilled kõnelevad oma salakeelt ning igal värvil ja sordil on oma tähendus. Kui soovite rääkida aga lugu, mida meie e-poes olevast naistepäeva kollektsioonist ei leia, siis fantaasiakimp tuleb appi.

Imelist saabuvat naistepäeva!

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Lisa kingitus või kaart
0